Oddíl asociace sportu pro všechny (ASPV)

Aktuality

Cvičení zrušeno

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu, Vám sdělujeme, že veškeré cvičební hodiny dětí i žen jsou zrušeny.

Jakmile budeme moci opět cvičit, budeme Vás informovat.

Cvičitelé TJ Slavoj Plzeň

 

Informace k sobotním závodům 14. 3. 

Soutěž: zdatnost v tělocvičně se NEBUDE KONAT z důvodu nového nařízení vlády.

 

Žádáme všechny návštěvníky našeho sportovního areálu TJ Slavoj Plzeň, aby dodržovali doporučení Krajské hygienické stanice v Plzni a města Plzně pro zamezení výskytu a šíření virové kapénkové infekce.

Pokud jste se s dětmi vrátili z rizikových oblastí koronaviru, nebo pokud máte příznaky podobné chřipce, požádejte o telefonickou konzultaci Krajskou hygienickou stanici Plzeňského kraje se sídlem v Plzni (dále jen KHS PK) nebo svého praktického nebo dětského lékaře, aby pro rodinu určil další postup.

Věřím, že se všichni budou svým odpovědným chováním snažit minimalizovat případný dopad na zdraví svých dětí, ale i ostatních uživatelů sportovního areálu.

Moc Vám za to děkujeme.

cvičitelé ASPV TJ Slavoj Plzeň

Fotografie z akcí naleznete na https://chiochips.rajce.idnes.cz/. Na uvedeném odkazu se také můžete navíc podívat na videa z akcí. Fotografie je rovněž možné nalézt zde na stránkách v záložce Fotogalerie.

Reference

  • Děkujeme, že vedete naše děti k různým sportovním dovednostem a zvyšujete jejich všestrannou pohyblivost. Za poslední rok se jejich výkony rapidně zvýšily.
    Ing. Martin Kotouč
  • 1

Kontaktní formulář

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input